info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Відеозапис онлайн-зустрічі «Як розвивати критичне мислення та медіаграмотність на заняттях в початковій школі в умовах воєнного часу?»

Академія української преси запрошує на онлайн-зустріч «Як розвивати критичне мислення та медіаграмотність на заняттях в початковій школі в умовах воєнного часу?». Зустріч відбувається в рамках постійнодіючої презентації ресурсу для вчительства – рубрики «Медіаграмотність в умовах війни», яка створена АУП у квітні 2022 року на Тулбоксі для вчителів (уроки вправи, заняття, в які інтегровані елементи медіаграмотності).

Модерує онлайн-зустріч Оксана Волошенюк, менеджерка медіаосвітніх програм Академії української преси. Запрошена гостя Оксана Ганик, вчителька-методистка початкової школи «Дивосвіт» м. Львова, вчителька медіаграмотності, співавторка навчального посібника «Медіаосвіта в початковій школі».

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram