info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Відеоробота "Чи знаєш ти, що таке маніпуляція?"

Конкурсна робота відеоробота "Чи знаєш ти, що таке маніпуляція?" може бути використана під час уроків медіаграмотності, виховних годин, годин спілкувань, як в очному так і під час онлайн навчання тощо… Воно може бути надіслане в учнівські та батьківські спільноти, і таким чином слугуватиме інструкцією з медіаграмотності.

Робота є учасницею конкурсу «Моя школа – медіаграмотна».

Авторка: Тодорович Алла Ярославівна, педагог-організатор Піддубцівського ліцею Підгайцівської сільської ради Луцького району Волинської області.

Мета роботи:

  1. Надати учням знання про поняття «медіа-маніпуляція», природу та походження  маніпулятивного контенту.
  2. Ознайомити з поняттям «інформаційна бульбашка».
  3. Навчити учнів механізмам захисту від медійних маніпуляцій.
  4. Формувати медіаграмотну дитину, яка розуміє сутність інформаційного потоку, та усвідомлює, що постійно перебуває під інформаційним впливом, знає, яу захиститись від інформаційних маніпуляцій.

Актуальність роботи:

У ХХІ столітті людство  знаходиться  під впливом медіа, потоків інформації, які кожен з нас  щоденно отримує, не усвідомлює, і  не завжди опрацьовує, так як слід. Учні щодня користуються  мобільними телефонами, гаджетами, смартфонами, планшетами, ноутбуками та іншою цифровою технікою. Вони є найбільш вразливою категорією у цифровому світі. Важливо, знайомити дітей з  небезпеками, які можуть нести цифрові технології, навчати, що саме потрібно  знати для того, щоб користування новітніми технологіями було корисним.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram