info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Відеопрезентація нового видання від АУП «Про вакцини для учителів: теорія та медіаграмотність».

24 січня о 15:00 запрошуємо на відеопрезентацію нового видання «Про вакцини для учителів: теорія та медіаграмотність».

Відеопрезентація відбудеться на сторінці АУП у Facebook: https://www.facebook.com/aupfoundation

Тема вакцин та вакцинації недостатньо представлена в освітніх матеріалах для ЗЗСО, університетських курсах педагогічних ЗВО та в курсах підвищення кваліфікації освітян.

Навчально-методичний посібник покликаний заповнити цю прогалину.

У чотирьох розділах посібника коротко схарактеризовано основні події історії створення вакцин, мету вакцинації, типи й компоненти вакцинних препаратів, процеси їх створення, перевірки та оцінювання ефективності, а також побічні подій, що супроводжують щеплення. Теоретичні відомості доповнені ідеями та алгоритмами вправ для роботи з учнівством, спрямованими на включення наукового матеріалу та елементів освіти з медіаграмотності в освітній процес.

Посібник розрахований на викладацьку спільноту суб’єктів підвищення кваліфікації педагогічних працівників, учительство ЗЗСО, студентів та студенток педагогічних спеціальностей та широкий загал, зацікавлений у розвитку медіаграмотності у царині природничих наук.

Лектор:
Микита Каліберда, головний редактор видавництва «Соняшник», автор підручників з біології, рекомендованих МОН України, автор видання.

Модераторка: Оксана Волошенюк, менеджерка медіаосвітніх програм АУП.

Посібник буде розміщений на сторінці https://medialiteracy.org.ua/abetka/ після презентації.

Створення цього видання можливим завдяки фінансовій підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), що була надана через проект «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. Ця програма зміцнює українські медіа та розширює доступ до якісної інформації. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю громадської організації «Академія української преси» та не обов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.

#медіаграмотність
#АУП
#medialiteracy
#імунітет_маємо_дезінформацію_долаємо

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram