info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Практичне впровадження наскрізної медіаосвіти у загальноосвітніх навчальних закладах»

20.10.2017  

19 жовтня 2017 року у Дніпрі відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Практичне впровадження наскрізної медіаосвіти у загальноосвітніх навчальних закладах» (організатори: Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, Академія української преси та Інститут соціальної та політичної психології НАПН України).

Близько 50 гостей аж з 15 областей гостинно приймала Середня загальноосвітня школа № 42, фіналіст обласного конкурсу на розробку моделі наскрізної медіаосвіти. Саме вчителі школи провели численні практичні, тренінгові заняття, майстер-класи. А авторська група нових посібників АУП Оксана Волошенюк, Галина Дегтярьова та Інна Іванова презентували їх медіаосвітній спільноті.

Менеджер медіаосвітніх програм АУП Оксана Волошенюк в частині рефлексії поділилася, що найбільше її вразив фрагмент уроку для шестикласників «Жуль Верн – великий мрійник. Тема духовного випробування людини в романі «П'ятнадцятирічний капітан», де учні створювали анімацію за мотивами роману, себто передавали сюжет книжки мовою іншого медіа та фантастична група 5-Б класу, яка спочатку вся по черзі прочитала єдиний примірник книжки Галини Удовиченко «36.6 котів», так закохалися в неї, що мало того, що витворили чудовний буктрейлер, та ще й з вчителькою англійської мови написали пісеньку-презентацію.


А ще кажуть, що сучасні діти так заполонені екраном, що не читають – не вірте…

Дякуємо директору Людмилі Гожій за щиру атмосферу від натхненних учасників. А Вікторії Піщанській, Марині Ватковській та Катерині Рижій за системну і послідовну співпрацю.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram