info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Відбулася Літня школа з медіаосвіти та медіаграмотності АУП 2015

17.08.2015  

Програма заходу

Матеріали Літньої школи

10-13 серпня 2015 року відбулася 7-ма Літня Школа з медіаосвіти та медіаграмотності АУП в партнерстві з Міністерством освіти та науки України за підтримки Програми У-Медіа. Її учасниками стали 17 педагогів початкової та середньої школи, викладачі інститутів післядипломної освіти. Тетяна Челомбітько, вчитель зарубіжної літератрури Харківської гімназії № 14 Харківської міської ради відзначає наступне: "Я впевнилась, що медіаосвіта не існує сама по собі, вона дозволяє вирішувати безліч проблем. Медіаосвіта сьогодні - це, насамперед, психічне здоров'я наших дітей, це той інструментарій, за допомогою якого вони зможуть навчитись спілкуватися із зовнішнім, насиченим інформацією світом."

Проведення цього заходу стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Інтерньюз Нетворк. Інформація, представлена на ньому, є відповідальністю Академії Української Преси та не обов’язково відображає точки зору Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), уряду США та Інтерньюз Нетворк. 

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram