info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Вечори медіаграмотності з АУП. 11 листопада о 19:00.

06.11.2020  
"Діти сьогодні все бачать ... І я би хотів,
щоб ми могли розповісти їм трохи,
як читати між зображеннями — подібно до того,
як ми дізнавалися з книг, як читати між рядками".
Вім Вендерс,
німецький кінорежисер,
з 1996 р. — президент Європейської кіноакадемії

11 листопада о 19:00 «читаємо» зображення з чільними українськими аніматорами і режисерами:

* Євген Сивокінь, режисер та художник-постановник анімаційного кіно, художній керівник фільму, лише він знає куди рухається вся знімальна група.
* Андріан Сахалтуєв, режисер та художник-постановник анімаційного кіно, який придумав мультик у своїй голові, і він єдиний знає всі його таємниці.
* Віктор Андрієнко та Ірина Сахалтуєва, кінопродюсери. Це вони знають скільки коштує кіновиробництво. І навіть можуть повідати про це нам з вами.
* Сергій Чегодаєв, звуковий дизайнер, композитор та звукорежисер, чинний бас-гітарист багатьох знаних українських гуртів.
*Оксана Волошенюк, менеджерка медіаосвітніх програм Академії української преси, яка допоможе декодувати мову мистецтва і медіа.

Зустрічаємося на сторінці АУП у фейсбуці.

Другий ключовий принцип медіаграмотності говорить: «Медіаповідомлення мають унікальну творчу мову, форми і системи символів зі своїми правилами». Хто ж допоможе дізнатися про правила?

На першому Вечорі медіаграмотності ви дізнаєтеся, скільки сходинок має пройти фільм перед тим, як ви його побачите, і що робиться на кожній із цих сходинок. Виконаєте кілька цікавих вправ – все, щоб осягнути мову анімації.

Завісу «кухні» анімаційного виробництва на прикладі анімафільму «Цар плаксій і Лоскотон» для вас привідкриють найкращ сучасні експерти з режисури та медіаграмотності.

А той, хто пройде усіма сходинками та ще й відповість на питання онлайн-анкети – отримає книги Академії української преси з медіаграмотності та сертифікат учасника заходу, що дорівнює 0,5 кредиту.

Шукайте новини за хештегом #вечориАУП

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram