info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Вебінари для студентів-журналістів «ЯКЩО ТИ ЗНАЄШ – МАЄШ РОЗУМІТИ!»

15.11.2023  

Одним  з ключових девізів епохи Просвітництва став вислів Горація «sapere aude» відважся знати. Німецький філософ Іммануїл Кант трактує цей вислів так: мужність та відповідальність використовувати отриману інформацію. 

Ми в Академії української преси вважаємо, що саме сьогодні, під час війни, люди повинні вкрай обережно ставитися до інформації, яку споживають. Адже маніпуляції і пропаганда з боку ворога теж є зброєю, яку він використовує для досягнення своїх ганебних цілей. 

Як ефективно цьому протистояти на нашому інформаційному фронті?

Відповідь очевидна розвивати критичне мислення! Кожен повинен стати медіаобережним і медіаграмотним. 

Якщо ти отримав якусь інформацію, головне щоб ти зрозумів, ДЛЯ ЧОГО вона? Чи не завдасть вона шкоди нашій державі? Чи є вона корисною та безпечною саме для тебе? І в цій ситуації може бути тільки одна порада: «ЯКЩО ТИ ЗНАЄШ – МАЄШ РОЗУМІТИ!».

Коли можна долучитися до заходів? 

29-30 листопада 2023;

6-7 грудня 2023; 

14-15 грудня 2023. 

З 15:00 до 19:00 у Zoom.

Реєстрація: https://forms.gle/dbMceGDdW7Ts9K1Y7 

Тренери: 

Тетяна Іванова, медіаекспертка Академії української преси, докторка педагогічних наук, професорка, завідувачка кафедри соціальних комунікацій Маріупольського державного університету;

Андрій Юричко, медіатренер, журналіст, кандидат філологічних наук, викладач КНУ імені Тараса Шевченка.

Вебінар присвячений темам медіаграмотності, формуванню критичного мислення у споживанні та розповсюдженні інформації, протидії кремлівській пропаганді.

Тренери підготували для студентів незвичний формат: шляхом ділових ігор та рефлексивних експериментів, учасники самі формують свій медіаграмотний світогляд та настанови роботи з інформацією. 

Інсайти, які отримають учасники, стануть підґрунтям для формування власних роздумів та ідей. Бо, за відомим висловом Сократа, найціннішою для людини є та ідея, до якої він прийшов самостійно. Отже, чекаємо на вас, тих, хто звик мислити та приймати рішення самостійно та відповідально!

 

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram