info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

В Криму підписали наказ про впровадження медіаосвіти

13.03.2014  

5 березня 2014 року у МОНмолодьспорту АР Крим був прийнятий наказ № 221 про впровадження Всеукраїнського експерименту з медіаосвіти та регіонального експерименту з медіа та інформаційної грамотності у навчальних закладах Автономної Республіки Крим.

Наказом затверджено план заходів з впровадження експерименту до 2016 року, визначено робочі групи та координаторів регіонального експерименту. До списку координаторів експерименту увійшла Олена Куценко - віце-президент Асоціації кіноосвіти і медіапедагогіки України, заступник директора Кримського республіканського підприємства «Кіновідеопрокат», регіональний координатор Академії української преси.

До 20 березня 2014 року МОНмолодьспорту АР Крим приймає заявки на участь у Всеукраїнському експерименті. З березня до квітня 2014 року заплановано укладання регіональних планів з впровадження медіаосвіти та медіа й інформаційної грамотності в навчальних закладах та проведення установчого семінару для регіональних координаторів медіаосвіти «Основи медіакультури», також відбудуться Інтернет-конференції з обміну досвідом у викладанні медіаосвіти для педагогів АР Крим, Запорізької та Дніпропетровської областей. У планах постійнодіючий семінар для педагогічних працівників навчальних закладів «Практична медіаосвіта», майстер-класи з анімації для педагогів, учнів та вихованців шкільних анімаційних студій (спільно зі студією «Веснянка», м. Дніпропетровськ), літня школа з медіаосвіти для методистів міських та районних методичних кабінетів.

Медіапедагоги сформували видання збірника електронних уроків «Практична медіаосвіта» для загальноосвітніх шкіл, методичних збірок з медіаосвіти, авторських розробок медіауроків, сценаріїв, медіазаходів, тренінгів тощо. Окрім того, будуть проводитись конкурси. Також учасники експерименту зможуть брати участь в міжнародних та всеукраїнських конференціях, семінарах, круглих столах, що присвячені питанням медіаосвіти.

Текст наказу

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram