info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

У Харкові відбувся семінар «Практична медіаосвіта: Програмні і технічні засоби створення різних медіапродуктів».

11.11.2014  

5 листопада 2014 року Комунальним вищим навчальним закладом «Харківська академія неперервної освіти» спільно з Академією української преси в партнерстві з Інститутом інноваційних технологій та змісту освіти МОН України в межах співпраці щодо реалізації «Концепції впровадження медіаосвіти в Україні» та Програми дослідно-експериментальної роботи Харківської академії неперервної освіти на 2012-2018 рр. «Науково-методичні засади впровадження медіаосвіти в систему роботи навчальних закладів Харківської області» з метою підготовки педагогічних кадрів для впровадження медіаосвіти в навчальний процес навчальних закладів було проведено науково-практичний семінар «Практична медіаосвіта: Програмні і технічні засоби створення різних медіапродуктів».

Програмою семінару було передбачено:

1. Актуалізувати питання створення он-лайн співтовариства з питань медіаграмотності для ефективної роботи медіапедагогів Харківської області

2. Презентувати досвід роботи Харківської гімназії № 14 Харківської міської ради Харківської області щодо впровадження медіаосвіти в навчально-виховний процес школи. Презентація шкільного медіапроекту «14-та паралель».

3. Представити результати участі вчителів та учнів Харківської області в Міжнародному тренінг-семінарі «Медіаосвіта: практичні моделі» (10-15 серпня 2014 р., м. Буча).

4. Висвітлити особливості роботи над створенням газет «Проспект», «12 баллов» і блогів «Чи можна довіряти медіа?» (http://stopwrong.blogspot.com/), «Україна і Білорусія: під одним небом» (http://friendship-of-nations.blogspot.com/)

5. Окреслити шляхи залучення аудиторії (дітей) до позакласних заходів за допомогою медіа та створення інформаційного продукту (навчальний курс, гурток).

6. Практично ознайомити з інструментами створення медіапродуктів (сайт на WordPress, зйомка і монтаж відео).

У семінарі взяли участь 43 медіапедагоги Харківської області, серед яких 4 вчителі початкових класів, 29 вчителів-предметників і 1 бібліотекар загальноосвітніх навчальних закладів, 3 вихователі-методисти та 3 завідувачі позашкільного навчального закладу і викладачі Харківської академії неперервної освіти.

Координатори проекту: директор Міжнародного благодійного фонду «Академія української преси» – Волошенюк Оксана Валеріївна та завідувач кафедри методики навчання мов і літератури Харківської академії неперервної освіти – Дегтярьова Галина Анатоліївна.

 

 

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram