info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

У 19 навчальних закладах Чернігівщини в 2016/2017 навчальному році учні будуть вивчати медіаграмотність

21.09.2016  

У 19  навчальних закладах  Чернігівщини в 2016/2017 навчальному році учні будуть вивчати медіаграмотність.  "Основи медіаграмотності: Навчально-методичний посібник для вчителя 8 (9) клас. Плани-конспекти уроків", розроблений Академією української преси в партнерстві з Чернігівським ОІППО ім. К. Д. Ушинського, викладатиметься в  чотирнадцяти  школах восьми-  та дев’ятикласникам, в двох – учням 5-7 класів та шестикласникам;  «Сходинки до медіаграмотності» (створено АУП у 2014 році)  в чотирьох  школах учням другого класу.  Курс викладатиметься у формі факультативу, курсу за вибором та гуртка за навчальними програмами рекомендованими  Міністерством освіти і науки України.

Координатор -  Олександр Мокрогуз, завідувач кафедри методики викладання суспільних дисциплін Чернігівського ОІППО ім. К. Д. Ушинського, автор навчальних програм та посібників з медіаграмотності.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram