info@aup.com.ua
+380 67 372 2733
Предмети: Англійська мова
Застосування: На уроці
Вік/клас: 5 клас, 6 клас
Методи: Індивідуальна робота
Теми медіаграмотності:

Мета вправи/заняття:  навчати описувати та узагальнювати побачене, вчити дикторській майстерності.

Короткий опис вправи, анотація:  в реальних умовах проведення футбольного матчу та його словесний супровід.

Час необхідний на виконання вправи: 45 хвилин – урок.

Застосування вправи: як узагальнення до теми.

Необхідне обладнання/матеріали: футбольний м’яч та ворота, команди з 5 гравців, мікрофон та акустика. Фарби та ватман для вболівальників.

Форма/метод роботи – колективне виконання, творче завдання.

Детальний опис вправи: зараніше запропонувати учням гру з міні-футболі в класі. А  сильнішим дітям запропонувати озвучити цей матч на англійській мові. Створити умови реального часу: футбольні ворота, м’яч, команди з  5 гравців. Дітям конкретизувати завдання: обов’язковий вступ до матчу, знайомство з командами, гравцями, хто з них голкіпер чи в захисті. Вести гру – озвучувати дії гравців.  Дітям – ведучим вивчити достатню кількість слів з теми. Вболівальникам – намалювати плакати на англійській мові з  назвами команди, за яку вболівають. Наприклад, грають команди: «RED» і «BLACK».

Очікувані результати: це буде дуже яскравою подією, тому доречними будуть технічні засоби: мікрофон та акустика. Але шоу точно буде незабутнє.

Підсумок / рефлексія за результатами проведення вправи: імпровізований кубок – переможцям та високі бали вболівальникам та ведучим.

magnifiercrossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram