info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Сюжет ТРК "Рожеві окуляри" про медіаосвіту

Академія української преси спільно з Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти МОН України у партнерстві з Державною бібліотекою України для юнацтва презентували он-лайн гру «Медіазнайко».

22 травня 2014 року в м. Києві (за адресою: вул. Голосіївська, 122, Державна бібліотека України для юнацтва) Академія української преси спільно з Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти МОН України у партнерстві з Державною бібліотекою України для юнацтва презентували он-лайн гру «Медіазнайко» для представників 18 обласних бібліотек для юнацтва, представників бібліотек для дітей та медіапедагогів. Разом з тим відбулася презентація нового видання АУП "Медіаграмотність". Підручник для вчителя «Медіаграмотність» провідних американських медіапедагогів Сінді Шейбе і Фейз Рогоу заснований на сформованому впродовж останніх трьох з половиною десятиліть в США освітньому підході до викладення медіаграмотності. Цей підхід спирається на базові принципи медіаосвіти, зафіксовані в «Ключових принципах освіти з медіаграмотності» в США: дослідження, грамотність та інтегрованість.

На презентацію була запрошена команда "Рожеві окуляри", яка підготувала сюжет який ми пропонуємо вам переглянути.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram