info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Стартував проект популяризації медіаграмотності серед учнів шкіл

23.02.2016  

Презентація "Критичне мислення"

19 лютого 2016 року в рамках щорічного конкурсу шкільної преси «Прес-бій» пройшла перша лекція-інтенсив проекту з популяризації медіаграмотності серед молоді.   

Курс лекцій та тренінгів для майбутніх журналістів, які ще навчаються в школах – проект Академії української преси, який взялися втілити студентки Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка. За підтримки інформаційно-творчого агентства «ЮН-ПРЕС» відбулась перша лекція: «Медіаграмотність. Критичне мислення » для представників чотирнадцяти редакцій шкільних газет міста Києва.

Щороку представники шкільної преси різних районів столиці збираються в Палаці дітей та юнацтва задля змагання з журналістської майстерності. Цього року школярі не лише проявили свої професійні вміння, але й дізналися, як мислити критично, не вдаватися під час створення журналістських матеріалів до маніпулювання інформацією самому та захистити себе від медіаманіпуляцій.

«Чому ми вирішили виступити з лекцією на конкурсі? Це чудова можливість для нас донести важливу інформацію не просто до школярів, а й до своєрідних лідерів думок, можливо, майбутніх журналістів. Це діти, які поширюють медіаматеріали серед однолітків, впливають на їх інформаційне поле, тож вони, в першу чергу, мають бути медіаграмотними й знати, як мислити критично», – коментують організаторки лекції Анастасія Дубина та Надія Ковалевич.

Школярі  активно цікавились наведеними прикладами маніпуляцій,  занотовували поради щодо  засад критичного мислення та медіаграмотності. Організатори і надалі продовжуватимуть подібні лекції та тренінги посеред  журналістських гуртків школярів

Контакти: konkurs.mediahramotnist@gmail.com

    

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram