info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Щодо результатів Всеукраїнського конкурсу на кращий план-конспект уроків з історії України, всесвітньої історії, філософії, курсів «Людина і світ», «Людина і суспільство»

21.11.2015  
Шановні учасники  Всеукраїнського  конкурсу на кращий план-конспект уроків з історії України, всесвітньої історії, філософії, курсів «Людина і світ», «Людина і суспільство»! Організатори висловлють подяку всім, хто надіслав роботи. Оргкомітет отримав більше 300 робіт і такий обсяг  потребує дещо більшого часу для фахового  оцінювання, аніж попередньо було передбачено (результати конкурсу  планувалось оприлюднити 20.11.2015 р.).  Переможці будуть оголошені до 27.11. 2015 р. Всі учасники конкурсу, які отримали підтвердження, що їх роботи прийняті, отримають повідомленя на електронну пошту вказану в заявці. Якщо у Вас виникають запитання, звертайтесь до координатора конкурсу Оксани Волошенюк.
електронна пошта: oksana@aup.com.ua
 
tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram