info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Сертифікація продовжується

Академія української преси продовжує сертифікувати вчителів та викладачів, які провели заняття за навчальним посібником «Освітні практики із запобігання інфодемії, або Як не ізолюватися від правди», що виданий у співпраці з ГО «Інтерньюз-Україна за підтримки Internews Network.

Медіаексперти та медіаосвітяни України об’єдналися і спільно підготували моделі занять із біології, громадянської освіти та історії, медіаграмотності та української мови, щоб викладачі, їх учні та й усі громадяни підвищували свій рівень медіаграмотності і споживали інформацію з медіа усвідомлено та через призму наукового знання.

PDF-версія посібника доступна після заповнення форми>>>

Також педагоги, які проведуть заняття, окрім сертифікату від МОН та АУП з ГО «Інтерньюз-Україна», отримають приємний подарунок – друкований примірник посібника «Освітні практики із запобігання інфодемії…». Поспішайте! Кількість примірників обмежена.

Щоб отримати сертифікат, потрібно заповнити невелику форму зворотного зв’язку.

Форма — лише для тих педагогів, які вже провели заняття та хочуть поділитися враженнями та досвідом.


Виготовлення цього посібника стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через проект USAID «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю авторської групи та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram