info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Презентуємо третю лекцію відеокурсу «Освітні практики в часи інфодемії»

Презентуємо третю лекції відеокурсу «Освітні практики в часи інфодемії», створеного за підтримки Медійної програми в Україні Інтерньюз-Нетворк.
 
Сьогодні ми спостерігаємо новий спалах інфодемії, поширення недостовірної та неточної інформації щодо вакцин і вакцинування. Ми пропонуємо освітнє «щеплення» від інфодемії прем’єрами відеолекцій «Практики з припинення недостовірної інформації або як не ізолюватися від правди», «Як не з’їхати з глузду та не пошитися в дурні під час «інфодемії»?
 
Модератор:
 
Оксана Волошенюк, менеджерка медіаосвітніх програм Академії української преси, співавтор посібника і відеокурсу.
 
Презентують:
 
Олександр Мокрогуз, завідувач кафедри суспільних дисциплін та методики їх викладання Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського, доцент, кандидат педагогічних наук; співавтор посібника і відеокурсу;
 
Валентина Потапова, медіапедагог, голова ГО «Центр громадянської просвіти «Альменда», співавторка посібника і відеокурсу.
 

Основу відеокурсу склав контент однойменного посібника «Освітні практики із запобігання інфодемії, або Як не ізолюватися від правди», підготовлений весною 2020 спільно з ГО «Інтерньюз-Україна» (за підтримки Медійної програми в Україні), і оновлений у березні конспектом лекції та її відеоверсією «Вакцини і вакцинація».
 
Наша зустріч відбувається завдяки нашому спільному проєкту між «АУП» та міжнародною організацією Internews. Вона впроваджує «Медійну програму в Україні» за фінансування Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Ця програма зміцнює українські медіа та розширює доступ до якісної інформації.
tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram