info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Презентуємо результати опитування журналістів щодо готовності працювати на передовій

Результати опитування журналістів щодо готовності працювати на передовій.

В опитуванні взяла участь аудиторія АУП в період з 23.03 – 5.04.2022. Результати представляє спеціаліст з моніторингу та оцінки проєктів АУП Наталія Антонів.

Маємо зробити суттєве доповнення до опитування щодо журналіста та зброї.

Звертаємо вашу увагу, що Женевська конвенція та професійні етичні стандарти забороняють журналісту користуватися, володіти, мати зброю в статусі журналіста. Інакше, в зоні бовийх дій ця особа втрачає статус не-комбатанта. Володіння людиною із маркуванням "преса" зброєю може поставити під загрозу всю сумлінну роботу його колег-журналістів, які будуть вважатися учасниками бойових дій.

"Окремо слід наголосити на такому важливому стандарті журналістику на війні, як відмову брати до рук зброю. Коли війна йде на власній території, то можна зрозуміти тих журналістів, які змінюють професію, йдуть захищати батьківщину. Але ті хто залишається в професії мають залишатися людьми цивільними", – вважає професор, доктор філологічних наук, президент АУП Валерій ІВАНОВ.

Ось його коротке відеороз'яснення 👇

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram