info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Презентація "Війна нашими медіаочима"

23.06.2022  

Ми продовжуємо публікацію робіт-переможниць конкурсу медіатворчості “Війна нашими медіаочима”. 

Авторка: Попсуй Улянастудентка Відокремленого структурного підрозділу «Фаховий економічний коледж» Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана».

Ця презентація не просто проєкт, це частинка душі кожного, чиї історії розповідаються на слайдах презентації. Авторка роботи зібрала події з життя студентів коледжу, в якому вона навчається. Завдяки цім історіям Уляна хоче донести, що для кожного війна – це щось особлио-жахливе, що не захочеться розповісти дітям, але всіх об'єднує одне – МИ УКРАЇНЦІ! 

Авторка прокоментувала свою роботу: «Коли мені запропонували взяти участь у конкурсі, я відразу зрозуміла, що це буде презентація! Я швидко обрала тему та формат, тому що ця ідея переслідувала мене вже кілька тижнів поспіль. Тому конкурс став своєрідним поштовхом до реалізації. Опрацьовуючи матеріал, я переживала у підсвідомості кожну емоцію героїв мого проєкту. Тому це було доволі важко. На початку, коли я лише оголосила, що бажаючі можуть поділитися своїми історіями, я не думала, що розповідей буде аж 10. Це рана, яка ще болить, і болітеме довго. Я впевнена, що скоро настане мир, і я створю ще один проєкт, але вже про щасливе життя…».

Робота Уляни отримала 58 балів із 60 можливих. 

Переглянути презентацію можна тут. 

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram