info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Презентація на тему «Фейк як маніпуляція у медіапросторі. Маніпуляційний контент. Аналізуй та розрізняй»

Конкурсна робота презентація на тему «Фейк як маніпуляція у медіапросторі. Маніпуляційний контент. Аналізуй та розрізняй» може бути практично застосована на уроках в школі, на заняттях у закладах вищої освіти.

Робота є учасницею конкурсу «Моя школа – медіаграмотна».

Авторка: Шуляченко Анна Олександрівна, учителька зарубіжної літератури Мостівського НВК.

У роботі досліджується фейк у його різних проявах, а також способи виявлення фальшивої інформації на просторах медіасвіту. У даній роботі можна отримати поради щодо того, як краще перевіряти та використовувати інформацію, отриману з недостовірних джерел.

У сучасному світі занадто багато неправди та фейків, тому дане дослідження є актуальним, адже охоплює одну з найважливіших проблем медіапростору.

Мета: сформувати уміння виявляти маніпулятивні технології, розрізняти технології механізму маніпулювання у медіа, аналізувати та розрізняти фейкову інформацію у медіа, сформувати уявлення про маніпуляційний контент.

Презентація >>>
Завантажено: 806, розмір: 1.9 MB, дата: 03 Гру. 2021
tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram