info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

ПОСІБНИК З ВЕРИФІКАЦІЇ

Переглянути посібник

Посібник з Верифікації - інноваційний ресурс для журналістів та організацій, які надають допомогу, що містить покрокові інструкції щодо того, як під час надзвичайних ситуацій працювати з контентом, отриманим від читачів. У кризових ситуаціях соціальні мережі перевантажені оновленнями інформації щодо стану ситуації, запитами про допомогу, звітами про розвиток подій і рятувальною інформацією. Повідомлення коректної інформації часто є критичним для точного спрямування допомоги від громадян та рятівників; це, буквально кажучи, може бути справою життя або смерті. Посібник надає кращі практичні поради щодо того, яким чином перевіряти та використовувати інформацію, отриману від широкого кола людей, а також дієві рекомендації щодо організації підготовки ньюзрумів до роботи під час лиха. Незважаючи на те, що посібник призначений для журналістів та фахівців з надання допомоги, він може бути використаний будь-ким. Його поради і покрокові інструкції є цінними незалежно від того, ким ви є - журналістом-новинарем, громадським репортером, надавачем допомоги, волонтером, студентом школи журналістики, спеціалістом з кризових комунікацій чи науковцем, який досліджує соціальні медіа.

Посібник розроблено і підготовлено Європейським Центром Журналістики, який базується у Голандії, в рамках ініціативи Журналістики надзвичайних ситуацій.

Європейський центр журналістики (EJC), є незалежною міжнародною неприбутковою фундацією, діяльність якої сфокусована на високих стандартах журналістики, досягненню яких, поміж іншим, допомагає додаткове тренування журналістів та професіоналів ЗМІ. Базуючись на своїй широкій міжнародній мережі, Центр працює як фасилітатор та партнер у широкому колі проектів, пов’язаних із журналістикою.

Журналістика надзвичайних ситуацій, є ініціативою Європейського Центру журналістики (EJC), яка поєднує для професіоналів ЗМІ релевантні новини та ресурси.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram