info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Посібник для вчителя презентували у Ніжині вдруге

06.06.2016  

3 червня 2016 року в Ніжинській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 17, під час робочої зустрічі з педагогічним колективом щодо планування демократичних змін у школі, Тетяна Мелещенко, як співавтор, провела презентацію посібника «Медіаграмотність на уроках суспільних дисциплін».

Присутні відмітили, що цінним є те, що посібник сприяє розвитку критичного мислення як однієї з ключових компетентностей сучасного громадянина та спрямований на об'єктивне висвітлення актуальних питань історії, які часто використовують з метою маніпулювання. Також логічними є інтегрований підхід та принцип автономності вправ. Вчителі позитивно оцінили посібник, відмітили його сучасну структуру, різноманіття матеріалу та методів роботи та висловили бажання використовувати його у навчально-виховному процесі.

       

Створення і видання посібника стало можливим завдяки підтримці Програми Матра Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів

_______________________

АУП радо надасть примірники викладачам середньої та вищої школи, медіа- та кіноосвітянам, дослідникам медіа, кіномистецтва та бібліотекам.

Звернутись за примірником можна до Юлії Гузи:

Е-mail: info@aup.com.ua

www.aup.com.ua

www.medialiteracy.org.ua

www.facebook.com/aupfoundation/ 

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram