info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Посібник для вчителя "Медіакод"

З 9 по 13 червня 2014 року делегація Академії української преси у складі Оксани Волошенюк, виконавчого директора АУП, Олександра Мокрогуза, завідуючого кафедрою суспільних дисциплін та методики їх викладання Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського, Юлії Гузи, редактора порталу «Медіаосвіта та медіаграмотність» та Елли Баран, магістра соціальних комунікацій та автора проекту інтерактивного журналу для дітей «MediaGuide» відвідали п’ятиденну Літню школу для представників Білорусі, України та Вірменії.

Захід був спрямований на колег з Білорусі. Представники України та Вірменії були запрошені в якості експертів, оскільки медіаосвіта вже декілька років успішно розвивається в цих країнах.

Літня школа відбулась у м. Кальмар (Швеція) та була організована інститутом підвищення кваліфікації журналістів FOJO. Семінар профінансувало шведське агентство міжнародної співпраці в області розвитку Sida.

Керівник проекту: Ольга Валле.

Ведуча Літньої школи - Карміла Флойд, журналіст.

В рамках проекту учасникам були надані методичні матеріали. Можна ознайомитись з посібником для вчителя та студента, а також медіамапою, які є частинами комплекту навчальних матеріалів під загальною назвою "МЕДІАКОД", які підготовані за участі FOJO Media Instite, Швеція та Центру шведських досліджень, Білорусь. 

Фото Літньої школи з медіаосвіти (Кальмар, Швеція) 

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram