info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Пілот інтегрованого курсу “Пізнаємо природу” для 5 класу  (січень, 4 тиждень, "Дослідження росту проростків")

24.01.2022  

Пропонуємо Вашій увазі пілот інтегрованого курсу “Пізнаємо природу” для 5 класу  (січень, 4 тиждень, "Дослідження росту проростків") Руслана Шаламова та Галини Ягенської у захоплюючій формі коміксу з головними героями Яромілом і Сельмою.  А ще в цьому кейсі  можна дізнатися про медіамонстра, що сидить у кожному з нас і впливає на споживання інформації.

Пізнаємо природу 5 клас (січень, 4 тиждень) >>>
Завантажено: 425, розмір: 9.4 MB, дата: 31 Січ. 2022

Виготовлення цих кейсів стало можливим завдяки фінансовій підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), що була надана через проект «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. Ця програма зміцнює українські медіа та розширює доступ до якісної інформації. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю громадської організації «Академія української преси» та не обов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.

 

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram