info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Пілот інтегрованого курсу “Пізнаємо природу” для 5 класу НУШ (лютий, 7 тиждень, “Дослідження складу ґрунту”)

14.02.2022  

Пропонуємо Вашій увазі пілот інтегрованого курсу “Пізнаємо природу” для 5 класу НУШ  (лютий, 7 тиждень, “Дослідження складу ґрунту”) Руслана Шаламова та Галини Ягенської у захоплюючій формі коміксу з головними героями Яромілом  і Сельмою.  А ще тут можна дізнатися як оцінювати  медіановини, де йдеться про загрози родючості ґрунтів України  на предмет достовірності, актуальності, незалежності та мети розміщення.

Завантажити 5-й клас(комікс)_19-й розділ

Виготовлення цих кейсів стало можливим завдяки фінансовій підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), що була надана через проект «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. Ця програма зміцнює українські медіа та розширює доступ до якісної інформації. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю громадської організації «Академія української преси» та не обов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram