info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Откуда берутся дети

Мультфільм створений Дніпропетровськими школярами на уроці з медіаграмотності

Відео створено Дніпропетровським обласним дитячо-юнацьким кіноцентром «Веснянка»

Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр «Веснянка» є позашкільним творчим і навчально-виховним, організаційно-масовим та науково-інструктивно-методичним закладом, який проводить роботу з дітьми засобами літератури, мистецтв та аудіовізуальної культури, надає додаткову освіту, забезпечує потреби юної особистості в творчій самореалізації та сприяє розвитку індивідуальності художньо обдарованих дітей.

Діяльність кіноцентру здійснюється за такими напрямками:

- аудіовізуальна культура

- декоративно-вжиткове мистецтво

- театральне мистецтво

- фольклор та етнографія

- робота з художньо обдарованими дітьми у галузях літератури, живопису, музики, журналістики.

Кіноцентр «Веснянка» координує роботу факультету філології та мистецтвознавства Дніпропетровського відділення МАН учнівської молоді України, співпрацюючи з викладачами Дніпропетровського національного університету ім.Олеся Гончара та Криворізького державного педагогічного університету.

За ініціативи кіноцентру «Веснянка» у 1998 році була створена обласна Спілка творчо обдарованих дітей, яка сьогодні нараховує 11 осередків та 347 членів і діє при кіноцентрі.

Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр «Веснянка»

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram