info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Основи медіаграмотності. Навчально-методичний посібник для вчителя 8 (9) клас. Плани-конспекти уроків

Завантажити посібник

Версія для рідерів

Академія української преси за підтримки програми У-Медіа нещодавно випустила друком ще одне видання присвячене темі медіаосвіти. Це перший посібник для вчителів, які викладають медіаграмотність в середній школі. Він містить плани-конспекти занять відповідно до тем програми «Основи медіаграмотності для 8 (9) класів», кожна з яких охоплює серію уроків. Окрім того пропонована версія включає в себе лінки на додатки до уроків, що зроблять заняття цікавими та продуктивними.

В конспектах також наведено велику кількість основних та додаткових ресурсів та матеріалів.

Одним з варіантів підсумкового уроку є використання  першої в Україні онлайн-гри з медіаграмотності "Медіазнайко", інтегрованої до українських реалій АУП за підтримки програми "Бібліоміст".

Видання поширюється безкоштовно для викладачів та вчителів напряму "Медіаосвіта та медіаграмотність" та для бібліотек за умови офіційного звернення.

Контакти:

Юлія, офіс-менеджер АУП (044) 223 73 11; info@aup.com.ua

Видання цієї публікації стало можливим завдяки підтримці американського народу. Інформація, представлена у виданні, є відповідальністю Академії української преси та не обов’язково відображає точки зору Агентства США з між народного розвитку (USAID) та Інтерньюз Нетворк.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram