Онлайн-презентація нового посібника «Медіаосвітній порадник для педагога професійної освіти»

19 жовтня о 15:00 Академія української преси запрошує на онлайн-зустріч, де будуть презентовані практичні кейси з нового посібника «Медіаосвітній порадник для педагога професійної освіти».

Сьогодні на часі підвищення якості професійної освіти, що сприятиме підготовці нової генерації кваліфікованих фахівців XXI століття, які володітимуть кількома кваліфікаціями; будуть здатні критично та аналітично мислити, ефективно комунікувати; прагнути безперервно навчатися («life long learning»). Це уможливить підвищення їхньої конкурентної стійкості, гнучкості, мобільності та адаптації на ринку праці; сприятиме творчому професійному розвиткові.

Долучитися до прямого ефіру можна на сторінці АУП у фейсбуці https://www.facebook.com/aupfoundation (радимо підписатися, щоб отримати нагадування про прямий ефір).

Модеруватиме онлайн-зустріч Оксана Волошенюк, менеджерка медіаосвітніх програм Академії української преси.

Запрошена гостя – авторка посібника:

Юлія Зоря, завідувачка навчально­-тренінгового центру STEM­освіти КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради», кандидатка педагогічних наук, медіапедагогиня та медіатренерка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *