info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Онлайн-презентація «Медіаосвіта у час війни: результати опитування освітян»

Чи потрібна нам сьогодні медіаграмотність та в чому саме полягає її необхідність в сучасних реаліях? Впродовж останнього часу ми могли стати свідками, наскільки значимою вона може бути. Війна продовжується на всіх фронтах, і тому АУП провела опитування серед освітян щодо того, як саме сьогодні протистояти пропаганді росії, розвінчувати фейки та не стати тими, хто піддаючись емоціям поширює неперевірену інформацію.

Освітяни запропонували багато цікавих та корисних активностей, а також способів способів захисту свого інформаційного поля.

Маленький спойлер для вас: 93% опитаних повідомили, що знання із медіаграмотності, набуті в рамках взаємодії з АУП, вже стали їм у нагоді протягом останнього місяця. А він, як ми всі знаємо, був не серед легких!

4 травня о 15:00 у прямому ефірі на сторінці АУП у Фейсбуці https://www.facebook.com/aupfoundation ми представимо результати опитування та поділимося експертними думками в рамках заходу «Медіаосвіта у час війни: результати опитування освітян».

Спікери та експерти:
Оксана Волошенюк, менеджерка медіаосвітніх програм Академії української преси;
Наталія Антонів, спеціалістка з моніторингу та оцінки Академії української преси;
Раїса Євтушенко, головна спеціалістка відділу змісту освіти, мовної політики та освіти національних меншин Директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти МОН України, відповідальна за упровадження медіаосвіти у загальну середню освіту;
Олександр Мокрогуз, завідувач кафедри суспільних дисциплін та методики їх викладання Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського, кандидат педагогічних наук.

Дякуємо усім активним читачам та поціновувачам діяльності АУП та усім причетним за участь в опитуванні. Запрошуємо до спільного осмислення результатів дослідження на сторінці АУП у Фейсбуці.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram