info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Онлайн-міст з Молдовою. Анета Гонца, 17 січня 2024, 15:00

11.01.2024  

Академія української преси продовжує проєкт онлайн-мостів під назвою «Чужому навчаємось і свого не цураємось».

17 січня о 15:00 встановлюємо онлайн-міст з Молдовою.  Трансляція відбудеться на сторінці у Фейсбуці: https://www.facebook.com/aupfoundation

Наша гостя — докторка філософії, дослідниця і викладачка університету в Республіці Молдова Анета Гонца. Станом на грудень 2021 року експертка є членом і віце-головою Аудіовізуальної ради, єдиного регулюючого органу ЗМІ в Республіці Молдова.

Анета Гонца  медіа-тренер і консультант Посібника з медіаосвіти для середньої школи, розробленого громадянським суспільством. Її основні дослідницькі інтереси пов’язані з проблемами інформаційного суспільства, з демократизацією медіа та MIL.

Презентація пані Анети буде зосереджена на таких питаннях:

  • загальна ситуація щодо медіа та інформаційної сфери в Республіці Молдова та основні виклики під час війни;
  • події щодо MIL в Молдові за останні роки;
  • роль Аудіовізуальної Ради в просуванні та розвитку MIL в Молдові.

Модерує захід — Тетяна Іванова, медіаекспертка Академії української преси, докторка педагогічних наук, професорка, завідувачка кафедри соціальних комунікацій Маріупольського державного університету.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram