info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Оголошення результатів конкурсу медіатворчості для шкільних колективів «Моя школа — медіаграмотна» 28 жовтня 15:00

З нагоди Глобального тижня медіа та інформаційної грамотності 28 жовтня о 15:00 Академія української преси за підтримки Медійної програми в Україні, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews, оголосять результати конкурс медіатворчості для шкільних колективів «Моя школа — медіаграмотна». Конкурс відбувався у рамках реалізації проєкту «Абетка вакцинації чи освітнє щеплення від дезінформації від А до Я: методичний комплекс» https://medialiteracy.org.ua/abetka.

Хто з нами буде?

Медіатворчі вчителі та учні презентуватимуть проєкти, що формують стійкість до дезінформації в умовах пандемії.

Їх вітатимуть:

Юрій Кононенко, начальник головного управління загальної середньої та дошкільної освіти МОН України;

Валерій Іванов, президент Академії української преси.

Журі:

Наталія Бєскова, заслужений вчитель України;

Ганна Горленко, викладач економіки, медіапедагог;

Раїса Євтушенко, головний спеціаліст відділу змісту освіти, мовної політики та освіти національних меншин головного управління загальної середньої та дошкільної освіти МОН України;

Олександр Мокрогуз, завідувач кафедри суспільних дисциплін та методики їх викладання Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського.

Модерує: Оксана Волошенюк, менеджерка медіаосвітніх програм Академії української преси.

Даруватимуть подарунки:

Микита Каліберда та Руслан Шаламов, автори методичного комплексу «Абетка вакцинації чи освітнє щеплення від дезінформації від А до Я».

#імунітет_маємо_дезінформацію_долаємо #globalmediaweekAUP #MLweekAUP

 

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram