info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Обрано переможців конкурсу «Медіаграмотність – must have сучасного українця»!

21.03.2016  

Академія української преси вітає переможців конкурсу «Медіаграмотність – must have сучасного українця»!

Перше місце та Гран-прі отримав проект «Комісар Рекс» студентів Школи журналістики Українського католицького університету. Львів’яни провели експеримент присвячений пропаганді і фейкам у медіа: поширили вигадану новину про фільмування у Львові продовження серіалу «Комісар Рекс».

 Інформацію оприлюднили більше 15-ти українських видань («Комсомольская правда», «Аргументи і факти», Zaxid.net, zik.ua тощо). Фейкові повірили тисячі українців! На реалізацію проекту студенти витратили 6 днів та 8 доларів.

Ознайомтеся тут>>> 

Друге місце отримав креативний відеоролик про медіаграмотність, який створила школярка із Запоріжжя Аліна Темирова. Виявилося, що учасницю  консультувала Антоніна Міщук, вчитель біології Запорізького колегіуму № 98, яка є випускницею Літньої школи АУП із медіаосвіти і медіаграмотності.

Ознайомтеся тут>>> 

Третє місце обійняв соціальний плакат журналістки з Києва Наталії Гринюк. Автор порушила проблему критичного мислення  у старшого покоління.

Ознайомтеся тут>>> 

Найближчим часом переможців буде нагороджено, а також оприлюднено серію інтерв’ю з ними.

Дякуємо всім конкурсантам за активну життєву позицію та чудові, творчі, медіаграмотні роботи! Ними ви надихнули нас та інших українців!

Координатори проекту, стажери АУП

Анастасія Дубина, студентка 4-го курсу кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка

Надія Ковалевич, студентка 4-го курсу кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка 

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram