info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Обмін досвідом в сфері медіаосвіти (Літня школа з медіаосвіти (9-13 червня 2014 рік, Кальмар)

Відео презентації

Більше фото

11 червня 2014 року в рамках Літньої школи з медіаосвіти (9-13 червня), яка відбулась в м. Кальмар, Швеція учасники обмінялись досвідом в сфері медіаосвіти, виступивши зі своїми презентаціями.

Оксана Волошенюк, виконавчий директор Академії української преси розповіла про медіаосвітній досвід України та познайомила з  медіаосвітньою  роботою Академії української преси.

Олександр Мокрогуз, завідувач кафедри суспільних дисциплін та методики їх викладання Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського презентував досвід розвитку медіаосвіти та медіаграмотності на регіональному рівні.

Юлія Гуза, редактор порталу «Медіаосвіта та медіаграмотність» представила учасникам проект АУП – портал «Медіаосвіта та медіаграмотність», розповіла про досвід популяризації медіаосвітнього контенту серед навчальних закладів країни.

Елла Баран, магістр соціальних комунікацій та автор проекту інтерактивного журналу для дітей «MediaGuide» презентувала колегам з Білорусі та Вірменії власний проект – журнал для дітей «MediaGuide».

Презентація делегації Укарїни 

Нуне Саркісян, керівник Центру Медіаініціатив познайомила учасників заходу з вірменським досвідом в сфері медіаосвіти та основами роботи Центру Медіаініціатив.

Лусіне Григорян, координатор програм з медіаосвіти Центру Медіаініціатив Вірменії оповіла про особливості курсу з медіаграмотності для шкіл країни також про онлайн гру «Медіазнайко», яку Академія української преси презентувала в Україні в травні цього року.

Тетяна Хованесян, голова Наукового центру міжнародної журналістики у Державному Лінгвістичному Університеті ім. В. Брюсова (Єреван) – Вірменія говорила про щойно здійснений проект «Викладання медіаграмотності в старших школах та коледжах для рівня магістрів».

 Презентація делегації Вірменії 

Олена Палейко, науковий працівник лабораторії соціокультурної освіти Національного інституту освіти (Білорусь) продемонструвала технологію гри «Азбука», яка активно використовується в школах країни і на прикладі «Медіаазбуки» запропонувала аудиторії зіграти.

 Презентація гри "Медіаазбуки"

Тамара Мацкевич, заступник  голови Товариства білоруської школи, головний редактор порталу Nastaunik.info розповіла про проблемтику введення медіаосвіти  в Білорусі, як невід’ємну  частину  демократизації країни, як один з чільних викликів інформаційного суспільства в Білорусі.

Презентація делегації Білорусь 

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram