info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Нові сходинки навчання медіаграмотності

04.03.2017  

2 березня 2017 року за підтримки програми У-Медіа Інтерньюс-Нетворк відбувся черговий тренінг «Інтерактивні форми та методи навчання в процесі викладання курсу «Медіаграмотність».

На цей раз його учасниками стали вчителі та викладачі вузів Дніпропетровської області, в якій медіаграмотність вже досить давно і успішно впроваджується в навчальний процес.

На заході учасники знайомилися з темою за допомогою різних інтерактивних форм, що запропонувала Тетяна Іванова, тренер, медіаексперт, доктор педагогічних наук, професор.

Тетяна Іванова, тренер, медіаексперт, доктор педагогічних наук, професор

У формі ділових ігор і живих дискусій слухачі просувалися новими сходинками навчання медіаграмотності. Особливий інтерес в учасників тренінгу викликала гра «Моє медіаполе» з подальшим переглядом роликів про цінності життя, досягнення цілей і вміння планувати свій час. Наочна гра «Цукор і лимони» показала, як важливо аналізувати медіаконтент, яким ти наповнюєш своє життя, прагнеш до пізнання і саморозвитку, а також перебувати в гармонії з самим собою і своїми базовими цінностями.

   

«Прекрасний тренінг і дуже професійний тренер. Незважаючи на те, що ми вже давно займаємося медіаграмотністю, сьогодні дізналися багато нового, цікавого і практичного. Велике спасибі тренеру Тетяні Вікторівні», - таку думку від імені всіх слухачів висловила учасниця заходу Піщанська Вікторія Миколаївна, кандидат культурології, доцент кафедри філософії освіти КВНЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти».

Проведення цього заходу, а також весь проект з впровадження медіаграмотності в Україні  мали підтримку  американського народу, що була надана через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Інтерньюс. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю Академії української преси та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Інтерньюс.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram