info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

(Не) безпека в цифровому світі: запрошуємо на презентацію нового видання АУП

13.05.2024  

Сучасний світ – це світ стрімкого розвитку інформаційних технологій і їхнього проникнення в усі сфери життя людини.

Цифрова грамотність – одна з важливих навичок ХХІ століття. Сьогодні вона межує з життєво необхідними навичками і є запорукою безпечного життя людини не лише у віртуальному, але й у цілком реальному світі.

Академія української преси запрошує усіх охочих 16 травня 2024 року о 15.00 долучитися до онлайн-презентації нового посібника АУП «(Не)безпека в цифровому світі», який покликаний стати провідником у цифровій павутині, допоможе напрацювати звичку безпечного користування мережею Інтернет і цифровими пристроями.

Авторка видання – Оксана Почапська, доцент кафедри журналістики Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка,  ад’юнкт Інституту філософії і соціології Польської академії наук. 

Модератор зустрічі – Максим Запорожченко, менеджер медіаосвітніх видань АУП, завідувач центру цифрової освіти та медіакультури Миколаївського ОІППО.

Трансляція відбудеться на YouTube-каналі Академії української преси: https://www.youtube.com/@aup-foundation Підписуйтесь, щоб не пропустити!

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram