info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Наживо: Презентація посібника «Навчальний календарик критичного мислення» для дошкільників

Отже сьогодні в нас на гостині робочий зошит для дітей старшого дошкільного віку ( 5-6 р.) укладений у формі календаря, розрахованого на навчальний рік. У ньому подані вправи й методики для занять із розвитку критичного мислення. Матеріали підібрані за певними змістовними розділами, кожному із яких присвячено три місяці.
 
Онлайн презентація посібника АУП «Навчальний календарик критичного мислення» для дошкільників і майстер-клас від авторки Наталі Степанової.
 
Модератор події менеджерка медіаосвітніх програм АУП Оксана Волошенюк.
 
Друкований примірник можна безкоштовно замовити за покликанням.
Завантажити безкоштовну електронну версію ви можете за покликанням.
Презентацію, яка була на відео, можна завантажити тут.

Виготовлення цього посібника стало можливим завдяки фінансовій підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), що була надана через проект «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. Ця програма зміцнює українські медіа та розширює доступ до якісної інформації. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю громадської організації «Академія української преси» та не обов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram