info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Навчальна програма «Медіаграмота в педагогічних училищах і коледжах»

Для студентів, які здобувають неповну вищу освіту на основі базової та повної загальної середньої освіти.

Сьогодні вкрай важливо підготувати громадян, особливо нову генерацію, до сприйняття різнопланової інформації, навчити розуміти, усвідомлювати наслідки її впливу на психіку, допомогти опанувати способи спілкування на основі невербальних форм комунікації за допомогою технічних засобів.

Кожен член нашого суспільства має оволодіти навичками критичного осмислення і корегування інформації, уміннями інтерпретувати, аналізувати та оцінювати інформаційні матеріали, розуміти їхню суть, адресну спрямованість, мету, викривати приховане значення та спроби маніпуляції. Формування аудіальної та аудіовізуальної грамотності всіх прошарків нашого суспільства сьогодні як ніколи створює додаткові можливості для їх самореалізації та соціальної реабілітації.

Головна мета і завдання курсу «Медіаграмота в педагогічних училищах і коледжах» – формування основ аудіовізуальної грамотності студентів педагогічних училищ і коледжів.

Особливість навчальної програми «Медіаграмота в педагогічних училищах і коледжах» така, що вона складається із двох змістовних модулів, а саме: «Основні засади медіаграмотності» і «Медіа в навчально-виховному процесі вищих педагогічних навчальних закладів».

Перший змістовний модуль розрахований суто на студентів, які здобувають неповну вищу освіту на основі базової загальної середньої освіти.

Другий змістовний модуль розрахований на студентів, які здобувають неповну вищу освіту як на основі базової так і на основі повної загальної середньої освіти.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram