info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Науково-практична учнівська конференція «Медіапростір у системі шкільної освіти»

14.10.2013  

9-10 жовтня 2013 року в м. Комсомольськ Полтавської області відбулася науково-практична учнівська конференція «Медіапростір у системі шкільної освіти» (організатор – Комсомольська ЗОШ № 2 з поглибленим вивченням математики Комсомольської міської ради Полтавської області).  Мета конференції - формування позитивного інформаційного середовища для популяризації ідеї медіаосвіти як інноваційного напрямку навчання та виховання особистості, що ефективно взаємодіє з сучасним медіапростором. На конференції були представлені 21 школа з Полтавської, Сумської, Луганської, Черкаської, Дніпропетровської областей та м.Києва.

Директор АУП Оксана Волошенюк провела майстер-клас для кураторів груп «Технології критичного мислення під час організації обговорення кінотелетекстів». Ще один майстер клас «Сучасна шкільна газета» за матеріалами розробок АУП прочитала випускниця першої Літньої школи АУП з медіаосвіти, керівник Центру практичної психології Полтавського ОІППО Катерина Муліка. Учасники конференції взяли участь в медіаосвітньому квесті, де поряд з іншими завданнями, за 1 хвилину підготували і відзняли відеорепортаж. 

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram