info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Натхненно і драйвово

01.03.2021  

24-27 лютого 2021 року відбулася Зимова школа медіаосвіти та медіаграмотності АУП (Київська обл. с. Мощун, комплекс «Пуща Лісова»). Це вже 21-й наш захід з інтенсивного навчання працівників освіти. Та ми вперше зібрали методистів обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, які відповідають за підвищення кваліфікації шкільних бібліотекарів, завідувачок шкільних бібліотек.

Що дісталося учасницям і учасникам? (на їх думку):

Чіткість, ясність, інформативність, доступність, емпатійне ставлення, багато фактів і візуалізована інформація; справжнє неформальне зацікавлення в розвитку медіаосвіти, професійність, щирість, відкритість, позитивність, толерантність, компетентні та харизматичні спікери.

А що лекторам і експертам: натхненні і драйвові учасники, які просто увірвалися в медіаосвітню сферу з усвідомленням, що сьогодні бібліотеки – це сучасні мультисервісні інформаційні центри, покликані виховувати компетентного медіаспоживача.

Програма Школи була організована навколо нового посібника АУП «Медіаграмотність для бібліотекарів: практичний порадник. Навчальне видання. / Ю. М. Зоря, Н. М. Степанова, В. І. Потапова / За редакцією О. В. Волошенюк, В. Ф. Іванов, Р. І. Євтушенко, створенняякого підтримала «Медійна програма в Україні». Посібник містить наступні блоки:

  • МЕДІАГРАМОТНІСТЬ;
  • МЕДІАСПОЖИВАННЯ;
  • МЕДІАПРАКТИКА В РОБОТІ БІБЛІОТЕКАРЯ.

І все це заради пошуку, засвоєння, застосування, адекватного сприймання, критичного осмислення, звільнення від непотрібної інформації та творчої інтерпретації різноформатної медіапродукції нашими учнями. Очікуйте посібник вже цього тижня…

І дякуємо: Раїсі Євтушенко, Юлії Зорі, Наталії Воскобойнік, Олександру Мокрогузу, Валентині Потаповій, Ірині Срібній, Івану Вєтрову, Оксані Волошенюк та Юлії Кулик, які уможливили медіаосвітній поступ.

Зимова школа медіаосвіти та медіаграмотності АУП відбулася завдяки нашому спільному проєкту між «АУП» та міжнародною організацією Internews. Вона впроваджує «Медійну програму в Україні» за фінансування Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Ця програма зміцнює українські медіа та розширює доступ до якісної інформації. 

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram