info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

На Чернігівщині відбувся перший учнівський конкурс з медіаосвіти

26.05.2014  

Відповідно до наказу Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації від 04.11.2013 № 368 «Про проведення обласного конкурсу шкільних медіа» протягом листопада 2013 – квітня 2014 року серед учнів загальноосвітніх, професійно-технічних та позашкільних навчальних закладів спільно з Чернігівською обласною державною телерадіокомпанією «Сівер-центр» та Академією української преси за підтримки Чернігівської обласної організації Національної спілки журналістів України був проведений обласний конкурс шкільних медіа.

Це був перший учнівський конкурс в Україні, який підтримали державні органи влади і який проходив за наказом Управління освіти і науки обласної державної адміністрації.

На конкурс надійшло 119 робіт учнів і учнівських творчих колективів загальноосвітніх, професійно-технічних та позашкільних навчальних закладів області з 17 районів та міст Чернігова, Ніжина, Прилук за номінаціями: друкована шкільна газета – 35 робіт, стаття у друкованих ЗМІ – 17, інтернет-видання – 6, телерепортаж – 18, фоторепортаж – 29, радіорепортаж – 2, соціальна реклама (в електронному або друкованому варіанті) – 12. Більшість представлених робіт відповідала вимогам Положення Конкурсу.

Дані матеріали продемонстрували зростання впливу шкільних  медіа, поширення та впровадження досвіду використання інноваційних та інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі навчальних закладів, увагу до професій, пов’язаних із виготовленням та поширенням медіаресурсів.

За підсумками роботи журі обласного конкурсу шкільних медіа дипломами 1, 2, 3 ступенів було нагороджено 42 роботи. 
Організатори конкурсу
 раді запросити ознайомитись з учнівськими роботами, які зайняли 1 місця.

Соціальна реклама:

Обійми мене 

Молитва за Україну

Телерепортаж:

Обійми мене (День обіймів 21 січня) 

Новини Семенівського телебачення СемТБ 

Фоторепортаж:

Волонтерство милосердя

Радіорепортаж:

Шевченко на мапі Чернігова

Стаття у друкованих ЗМІ

Не зраджуйте собі

Друкована шкільна газета  "Перерва"

 

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram