info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Методичний майстер-клас «Як підготувати медіаосвітнє заняття для Тулбоксу АУП», 2 березня 2023 рік, 12:00

27.02.2023  

2 березня 2023 об 12:00 Академія української преси запрошує на онлайн-зустріч «Як підготувати медіаосвітнє заняття Тулбоксу АУП».

На прикладах, які розміщені на Тулбоксі — методичній скарбниці з медіаосвіти («Рашистська пропаганда як аналог нацистської», «Нацистська пропаганда як передвісниця рашистської» та інших) ми покажемо  як діє практичний конструктор вправ.

Доєднатися до онлайн-зустрічі можна на сторінці АУП у Фейсбуці https://www.facebook.com/aupfoundation (радимо підписатися, щоб отримати нагадування про прямий ефір).

Модераторка: Оксана Волошенюк, менеджерка медіаосвітніх програм АУП.

Спікер: Олександр  Мокрогуз, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри суспільних дисциплін та методики їх викладання Чернігівського ОІППО ім. К. Ушинського, переможець другого етапу наповнення Тулбоксу для вчителів.

Ми поділимося, як інтегрувати медіаосвітні елементи у вправи:

  • які декодують пропаганду та дезінформацію;
  • розвивають критичне мислення;
  • виробляють навички з інформаційної безпеки;
  • формують вміння аналізувати медіатексти та джерела інформації.

Предмети: Громадянська освіта, Захист України, Історія, Медіаграмотність в умовах війни.

Застосування: На уроці.

Вік/клас: 7, 8, 9, 10, 11 класи.

Методи: Методи: Аналіз медіатекстів, Декодування, Дискусія, Критичне мислення.

Теми медіаграмотності: Інфобезпека, Критичне мислення, Маніпуляція, Медіаспоживання (психологія сприйняття медіа), Пошук і збір інформації, Стереотипи.

Про конкурс: 9 листопада 2022 року задля розширення методичного потенціалу Академія української преси в партнерстві з Директоратом дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти МОН України запросили до участі медіаосвітянську спільноту країни.

 16 січня стартував третій етап. Запрошуємо до третього етапу/конкурсу з розробки вправ/занять для Тулбоксу для вчителів (уроки вправи, заняття, в які інтегровані елементи медіаграмотності). Деталі ви знайдете за посиланням: https://medialiteracy.org.ua/startuye-tretij-etap-rozrobky-vprav-zanyat-dlya-tulboksu-dlya-vchyteliv/

 

Переглянути зустріч вже можна тут

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram