info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Медіаосвітній бум в Армянську

В Армянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1 (http://armanskschool1.klasna.com/) тільки в грудні 2013 року відбулося п’ять значних медіаосвітніх подій

12 грудня пройшла педагогічна конференція «Здоров’я школяра як педагогічна проблема», на якій було представлено доповідь «Вплив медіа на здоров’я школяра». Також в рамках конференції було проведено два тренінги з медіа:

1) «Етапи формування медіакультури в учнів школи та педагогів» (провела: Антонюк Дар’я Вікторівна, вчитель англійської та німецької мови, учасник постійно діючого семінару для вчителів АР Крим з медіаосвіти) (лектор: Куценко Олена Віленівна). Метою тренінгу була наочна демонстрація, на прикладі схем та малюнків, шляхів та етапів формування медіакультури в учнів та вчителів.

2) «Шляхи розвитку комунікативної медіакомпетентності сучасного вчителя- предметника» (провела: Савекіна Дар’я Геннадіївна). Вона розповіла про шкільний кіноклуб, як ефективну форму роботи, яка дозволяє розвити в учнів навички критичного мислення. Її зацікавленість кіноклубною роботою інспірувала участь у семінарі, Практична медіаосвіта: «МЕТОДИКА ВИКОРИСТАННЯ АУДІОВІЗУАЛЬНИХ ТЕКСТІВ ПІД ЧАС УРОКІВ ТА В ПОЗАКЛАСНІЙ РОБОТІ», який відбувся 23- 25 серпня 2013 р., в м. Ялта за сприяння МБФ «Академія української преси» (http://www.aup.com.ua/) та Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (http://iitzo.gov.ua/), де тренерами були Потапова Валентина Іванівна та Скрипник Ольга Сергіївна, викладачки РВНЗ «Кримський гуманітарний університет», а Ольга Скрипник також є випускницею Літньої школи, яка була організована МБФ «Академія української преси» (http://www.aup.com.ua/) та Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти http://iitzo.gov.ua/)

Також відбувся семінар в формі круглого столу «Сучасний урок. Яким він має бути?», на якому учасники розглянули різні види уроків, продемонстрували найцікавіші фрагменти інтегрованих медіауроків, які провели вчителі школи в 2013 році.

30 грудня 2013 року відбулося чергове засідання творчої групи. Незважаючи на переддень Нового року, підводили підсумки проведеної роботи в цьому році та обговорили плани на майбутній.

Учасники гуртка «Медіакультура» створили та презентували в інтернеті свій анімаційний короткометражний новорічний фільм «Злодій-невдаха».

І на сам кінець варто зауважити, що протягом усього місяця школа, на чолі з директором Козир Людмилою Миколаївною, активно готувалася та брала участь в національному проекті «Відкритий світ» (http://www.educom.ua/uk-ua/), за результатами якого увійшла в список 200 шкіл-учасниць.

Автор: Юлія Гуза (за матеріалами Олени Віленівни Куценко, координатора експерименту з медіаосвіти по АР Крим, заступника директора КРП «Кіновідеопрокат»).

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram