info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Медіаосвіта об’єднує

16.06.2014  

Фото на сайті АУП

10 червня медіапедагоги Криму зібралися в Малій академії наук АР Крим "Искатель", щоб підвести підсумки третього року експерименту з впровадження медіаосвіти в навчально-виховний процес загальноосвітніх шкіл республіки.

40 вчителів з 22 шкіл і методисти Малої академії наук АР Крим прослухали зведений звіт наукового координатора Олени Куценко про виконану за рік роботу всіх навчальних закладів Криму про спільне просування медіа та інформаційної грамотності в різні сфери життя регіону; познайомилися з новими законодавчими документами з інноваційної діяльності та методичними порадами з оформлення експерименту в школах, які підготувала для усаників Людмила Плахоцька, методист Кримського республіканського інституту післядипломної педагогічної освіти, а потім обмінювалися досвідом та особливостями роботи у своїх школах, демонструючи відеопрезентації та роботи учнів.

Наприкінці конференції всіх чекали заслужені нагороди - Грамоти Міністерства освіти, науки та молоді Республіки Крим та наукового керівника всеукраїнського експерименту з медіаосвіти, професора Любові Найдьонової, заступника директора Інституту соціальної та політичної психології НАПН України. Також були вручені дипломи Академії української преси та призи учасникам міжрегіонального конкурсу есе і рецензій «По той бік екрану», в якому брали участь школярі з п'яти регіонів Республіки Крим та Запорізької області. Щасливі, що праця їх визнана і заохочена, але сумні від розставання - за ці три роки експерименту багато вчителів дуже здружилися, між школами підписані договори про спільну діяльність Учасники роз'їжджалися наповнені новими ідеями та досвідом колег для своїх шкільних медіаскарбничок. Медіаосвіта допомагає нам бути разом!

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram