info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

MediaGuide - інтерактивний журнал для дітей та роботи з дітьми

АУП презентує перші три номери електронного інтерактивного журналу MediaGuide для дітей.

MediaGuide#Газета, що стврений для підвищення рівня медіаграмотності дітей. А також для оптимізації навчального процесу за допомогою включення в комплекс медіосвітнього курсу нашого проекту, як додаткового майданчика для практичної діяльності дитини. Даний випуск присвячений газетному світу, частинкам того, що в ньому відбувається та тому як читачу орієнтуватися в ньому. Пропонуємо викладачам та всім зацікавленим ознайомитися з ним.

Завантажити MediaGuide#Газета


MediaGuide#Книгиу якому читач разом з Олі дізнається про безліч родзинок книжкового виміру, «премудрості» роботи з цим медіа, а також намагатиметься створити власний книжковий продукт.

Завантажити MediaGuide#Книги


MediaGuide#Кіно, де Ви зможете дізнатися про зародження, поширення, основні етапи створення кіно. А окрім того ще й матимете змогу перевірити свої знання в кіносфері.

Завантажити MediaGuide#Кіно


Автор проекту: Елла Баран, аспірантка Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка

Нагадаємо, що 19 травня 2015 року в Національній бібліотеці україни для дітей відбулася презентація журналу для бібліотекарів України >>>

Виготовлення цього журналу стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Інтерньюз. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю Академії української преси та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Інтерньюз.

Підготовлено за підтримки програми MYMEDIA, яка фінансується DANIDA

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram