info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Медіаграмотність у початковій школі: посібник для вчителя

Медіаграмотність у початковій школі: посібник для вчителя / Волошенюк О. В, Ганик О. В., Голощапова В. В, Дегтярьова Г.А, Іванова І. Б., Кожанова А. Ю., Пиза Г. Ю., Шкребець О. О, Янкович О. І. / За редакцією Волошенюк О. В., Іванова В. Ф. – Київ : ЦВП, АУП, 2018 — 234 с.

ISBN 978-966-2123-94-4

З 1 вересня 2018 року в Україні застосовується новий Державний стандарт початкової освіти, що вперше містить змістову лінію медіаграмотності, тобто школяр Нової української школи має засвоїти навички зі сприйняття, аналізу, інтерпретації, критичного оцінювання інформації в текстах різних видів та медіатекстах. Академія української преси з 2010 сприяє впровадженню медіаосвіти в навчальний процес через формування та підтримку навчання медіапедагогів, залучення світового досвіду з впровадження медіаосвіти, підготування навчально-методичних посібників. Ми пропонуємо вам посібник для вчителя початкової школи, що створили медіапедагоги-лідери на основі кількарічного викладання медіаграмотності в початковій школі.

Відповідальність за підбір ілюстрацій у посібнику несуть автори.

Медіаграмотність у початковій школі: посібник для вчителя
Завантажено: 3453, розмір: 28.6 MB, дата: 18 Вер. 2018
tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram