Медіафестиваль 2013 -2014

Про Медіафестиваль 2013-2014

Триває Медіафестиваль 2013-2014 для учнів та творчих колективів 2-11 класів навчально-виховних закладів Запорізької області, міста Москва, інших областей України та інших країн.

Місія Медіафестивалю – залучення учнів до активної та відповідальної поведінки у світі медіа та віртуальному середовищі, знайомство та налагодження контактів між навчальними закладами України та зарубіжних країн, професійне зростання педагогічних працівників, які використовують у навчально-виховному процесі медіапродукцію, вивчення досвіду роботи у галузі медіаосвіти, залучення учнів до активної та відповідальної поведінки у світі медіа та віртуальному середовищі, знайомство та налагодження контактів між навчальними закладами України.

Відкриття Медіафестивалю відбулося 6 лютого 2014 року. Сьогодні експертне журі розпочало етап кінцевого оцінювання творчих робіт. До складу журі входить Оксана Волошенюк, виконавчий директор Академії української преси, яка оцінює конкурсні роботи за напрямом «Телебачення». Переглянути всі конкурсні роботи і дізнатися про деталі організації та проведення Медіафестивалю 2013-2014 можна за посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.