Маємо вже перші 1300 щеплених від інфодемії

Перші 1300 учнів, студентів та викладачів хоч і дистанційно, але вже відвідали заняття із біології, історії та громадянської освіти, української мови, за матеріалами посібника «Освітні практики із запобігання інфодемії або Як не ізолюватися від правди», які формують навички критичної оцінки медіаповідомлень.

Нагадуємо, що вчителі та викладачі, які долучаться до нашого “освітнього щеплення” і проведуть заняття за матеріалами посібника, отримають сертифікат Міністерства освіти і науки України, Академії української преси та ГО «Інтерньюз-Україна».

PDF-версія посібника доступна тут>>>

Щоб отримати сертифікат, потрібно заповнити невелику форму зворотного зв’язку.

Форма — лише для тих педагогів, які вже провели заняття та хочуть поділитися враженнями та досвідом.


Виготовлення цього посібника стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через проект USAID «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю авторської групи та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.


Титульна фото: https://ru.freepik.com/free-photos-vectors/school, School вектор создан(а) macrovector_official – ru.freepik.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *