info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Лекція "Поняття і загальний алгоритм критичного мислення"

28.04.2022  

Друзі, продовжує діяти наш банк обміну матеріалами «Заняття в стислих умовах». Ми дуже вдячні Олександру Тягло, доктору філософських наук, професору за лекцію «Поняття і загальний алгоритм критичного мислення», якою він поділився з АУП. А ми радо ділимося з вами! 

Презентація "Поняття і загальний алгоритм критичного мислення" була створена для курсу "Критичне мислення як необхідна складова протидії недоброчесному інформаційному впливу"

Застосування критичного мислення в нашій країні дотепер ускладняється тим, що не тільки у пересічних споживачів інформації, а й у значної частини педагогів-практиків, вчених, можновладців бракує ясного розуміння його сутності, алгоритмів, а також шляхів опанування ним. Та ніхто не може обійтися без науки критичного мислення, без вивчення і засвоєння відповідного доробку світової теорії та практики хоча б на елементарному рівні.

Критичне мислення у сучасному коректному розумінні з’явилось на світ у другій половині ХХ століття. Це динамічне явище на перетині низки полів соціального простору, зокрема освіти, науки, політики і економіки, було викликане до життя становленням інформаційного суспільства. То що ж воно собою являє?

В презентації підіймаються базові питання опанування критичного мислення, що зберігає свою актуальнність і сьогодні.

Преглянути презентацію можна тут.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram