info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Критичне мислення та інформаційна гігієна під час війни

01.07.2024  

01 липня 2024 року, на запрошення Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки, Максим Запорожченко, менеджер медіаосвітніх програм АУП, завідувач центру цифрової освіти та медіакультури МОІППО, провів тренінгове заняття для бібліотекарів-координаторів Хабів цифрової освіти Миколаївської області «Критичне мислення та інформаційна гігієна під час війни».

Тренінг складався із теоретичної та практичної частин, під час яких учасники на конкретних прикладах вчилися відрізняти інформування від пропаганди, факти від суджень, аналізувати джерела інформації, виявляти відео-, фото- та текстові маніпуляції в різних медіа (соцмережі, телебачення, новинні сайти).

Захід відбувся в межах проєкту «Здобуття цифрових навичок у бібліотеках-Хабах цифрової освіти», що реалізується ВГО «Українська бібліотечна асоціація» за підтримки Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні у межах «Проєкту підтримки Дія» за фінансування Швеції та у співпраці із Міністерством цифрової трансформації України.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram