info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

КОНКУРС «МОЯ ШКОЛА — МЕДІАГРАМОТНА» від Академії української преси

04.10.2022  

Залишилося  часу надіслати роботу

 

«Моя школа — медіаграмотна» — це конкурс осені 2022, який проводить Академія української преси для учасників освітнього процесу. Якщо ви бажаєте продемонструвати свою медіакреативність й маєте навички критичного мислення — з нетерпінням чекаємо на ваші доробки.

ХТО МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ?

Вчителі, вчительські колективи, студенти педагогічних вишів, вчителі спільно з учнями з усіх регіонів України.

УМОВИ КОНКУРСУ

Мета конкурсу — підтримати  медіатворчі проєкти вчительства та учнівства з фокусом на стійкість до дезінформації. Поширити досвід впровадження в освітній процес елементів медіаграмотності,  забезпечити використання розробок конкурсу в освітній діяльності.

Можливі формати конкурсних робіт: стінгазети, постери, малюнки, фото, відео, презентації, тощо. Кожен учасник/учасниця може надіслати не більше 3 робіт. Кількість учасників/ учасниць, які можуть взяти участь у конкурсі від одного закладу освіти, не обмежується.

ЗАВДАННЯ КОНКУРСУ

  • ознайомитися з методами маніпулювання думкою, способами розвінчання фейків та маніпуляцій, переконання авдиторії;
  • удосконалити навички аналізу медійної інформації;
  • сформувати навички пошуку інформації в інтернеті, перевірки правдивості медійних повідомлень, аналізу, техніку виконання, емоційний вплив;
  • засвоїти алгоритм аналізу медіаповідомлення, заохотити до критичного мислення;
  • ознайомитися з поняттям надійності джерел, достовірності статистичних досліджень, коректною аргументацію та їх перевіркою;
  • розвинути навички креативного підходу для поширення власних ідей.

ЯК ПОДАТИ РОБОТУ НА КОНКУРС?

Для цього необхідно пройти два важливі кроки:

Зверніть увагу! Одна робота – одна заповнена форма. Не подавайте декілька робіт у одній формі.

  • Заповнену форму необхідно зареєструвати, заповнивши коротку реєстраційну анкету до 24 жовтня (включно): https://forms.gle/UFtQ36eB8baR8e6y8

КОЛИ БУДУТЬ ОГОЛОШЕНІ ПЕРЕМОЖЦІ?

Переможці будуть оголошені під час Глобального тижня медіа та інформаційної грамотності (Global Media and Information Literacy (MIL) Week), що відзначається 24-31 жовтня в усьому світі. Усім учасникам на електронну пошту в цей період буде надіслана інформація з результатами також вона буде розміщена на ресурсах АУП: сайті АУП, порталі «Медіаосвіта та медіаграмотність», фейсбук-сторінці АУП.

ПЕРЕМОЖЦІ

10 робіт-переможців отримають канцелярські набори для використання у навчальному процесі та набори книжкової продукції АУП.

Роботи переможців будуть розміщені на порталі «Медіаосвіта та медіаграмотність», фейсбук-сторінці АУП, а також вони будуть відзначені сертифікатами від МОН України та Академії української преси.

Контактна особа: Юлія Рицик, асистентка проєктів Академії української преси, info@aup.com.ua, (067) 372-27-33. 

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram