info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Конкурс медіатворчості «Магія медіаосвітнього коміксу: Намалюй продовження з улюбленими героями!»

03.08.2023  

Академія української преси оголошує конкурс медіатворчості «Магія медіаосвітнього коміксу: Намалюй продовження з улюбленими героями!»

ХТО МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ?

  • дошкільнята (4-6 років);
  • школярі (7-10 років);
  • вчительство в партнерстві з дітьми обох вікових категорій.

Для участі у конкурсі необхідно запропонувати власну версію продовження медіаосвітнього коміксу «Ми скоро повернемося».

Комікс є першим медіаосвітнім виданням в Україні, яке у художній формі показує вимушену еміграцію родини під час війни. Команда, яка створювала комікс, вважає, що важливо малювати, створювати та актуалізувати розмови про дім, про почуття, про втрату та відновлення разом з дітьми.

МЕТА

Спонукати до творчого мислення та вираження своїх думок і почуттів щодо складних тем російсько-української війни, еміграції та адаптації до нових умов за допомогою коміксів.

Завдання конкурсу:

  • формування навичок оцінки та інтерпретації медійної інформації задля розпізнавання маніпуляцій та пропаганди;
  • створення просвітницького медіаконтенту для розвитку медіаграмотності різних спільнот;
  • розвинути навички використання різних мов комунікації для поширення власних ідей.

ФОРМАТ РОБОТИ

Учасники мають створити продовження коміксу «Ми скоро повернемося».

Формат подачі роботи – малюнки та короткий текст, який розповідає що далі відбувалося з героями коміксу, в які перипетії вони потрапляли, а також може ознайомити читачів з новими дійовими особами, розвивати інструментами медіаграмотності для найменших.

Учасники можуть використовувати персонажів та елементи з коміксу «Ми скоро повернемося» та створювати їхні подальші пригоди в контексті російсько-української війни та формування навичок медіаграмотності.

Критерії оцінки:

  • відповідність темі та змісту конкурсу;
  • творчий підхід до розвитку історії та персонажів;
  • використання кольорової гами, цікавих деталей, композиції;
  • відповідність віковій категорії.

ПЕРЕМОЖЦІ

6 переможців (по 2 в кожній віковій категорії) отримають або авторський гонорар за розробку та поширення конкурсної роботи.

Роботи переможців будуть розміщені на порталі «Медіаосвіта та медіаграмотність», фейсбук-сторінці АУП, а також відзначені сертифікатами від МОН України та Академії української преси. 

ЯК ПОДАТИ РОБОТУ НА КОНКУРС?

Для участі у конкурсі необхідно до 20 вересня заповнити форму за посиланням: https://forms.gle/rS78n5iErzZFHkYt9

Слідуйте, будь ласка, правилу «одна робота – одна заповнена форма». Не реєструйте одразу декілька робіт у одній формі, в такому разі вони не будуть оцінені. Кожну конкурсну роботу потрібно зареєструвати окремо. Кожен учасник може подати необмежену кількість робіт.

Результати конкурсу будуть оголошені до 25 вересня 2023 року на ресурсах АУП та повідомлені електронною поштою на адреси усіх учасників конкурсу.

Контактна особа: Юлія Рицик, асистентка проєктів Академії української преси, info@aup.com.ua, (067) 372-27-33. 

Конкурс відбувається завдяки нашому спільному проєкту між Академією української преси та міжнародною організацією Internews. Вона впроваджує «Медійну програму в Україні» за фінансування Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Ця програма зміцнює українські медіа та розширює доступ до якісної інформації.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram